Načítavam…
Predstavujeme Vám na predaj starší 3- izbový rodinný dom v obci Lozorno so záhradou – blízko lesa – Veterná ulica. Videobhliadka POV : long verzia :
| Ulica | Veterná |
| Obec | Lozorno |
| Okres | Malacky |
| Kraj | Bratislavský kraj |
| Druh | Domy |
| Typ | Predaj |
| Typ domu | Rodinný dom |
| Vlastníctvo | osobné |
| Plocha pozemku | 948 m |
| Typ zeme | rovina |
| Teritórium | Intravilán |
| Šírka pozemku | 16 m |
| Dĺžka pozemku | 70 m |
| Úžitková plocha | 260 m |
| Zastavaná plocha | 260 m |
| Stav | pôvodný stav |
| Počet izieb | 3 |
| Energetický certifikát | žiadne |
| Energetická náročnosť budovy | Klasické materiály |
| Typ výbavy | čiastočne vybavený |
| Garáž | ✓ |
| Pivnica | ✓ |
| Verejné vonkajšie parkovanie | ✓ |
| Špajza | ✓ |
| Sklad | ✓ |
| Dielňa | ✓ |
| Rok výstavby | 1955 |
| Počet garáží | 1 |
| Plocha garáže | 30 m |
| Pivnica plocha | 35 m |
| Počet pivníc | 1 |
| Počet vonkajších parkovacích miest | 3 |
| Inžinierske siete | ✓ |
| Voda | ✓ |
| Elektrika | ✓ |
| Plyn | ✓ |
| Kanalizácia | ✓ |
| Voda - na pozemku | ✓ |
| Voda - na pozemku - studňa | ✓ |
| Elektrika - na pozemku | ✓ |
| Elektrika - na pozemku - 380 V | ✓ |
| Plyn - na pozemku | ✓ |
| Kanalizácia - na pozemku - kanalizácia | ✓ |
| Vykurovanie - centrálne | ✓ |
| Internet | ✓ |
| Optická sieť | ✓ |