Načítavam…
Predstavujeme Vám na predaj moderný 2-izbový byt na Svätoplukovej ulici v mestskej časti Mlynské Nivy - Bratislava. Byt o výmere 52,35 m2 + 5m2 balkón a pivnicou v osobnom vlastníctve v novostavbe projektu ZWIRN 3.
Byt má podlahovú plochu o výmere 52,35 m2 (bez plochy loggie 5 m2 ) s podrobnými detailmi v priloženom pôdoryse z dokumentácie od developera YIT. Nachádza sa na 3. poschodí ( 4. NP z 7). Byt pozostáva z 2 obytných miestností a príslušenstva, ktorým je chodba, kuchyňa s obývacou izbou, samostatná spálňa, kúpeľňa s toaletou, pivnica o výmere 2,3m2.
Byt, ako je vidno z fotiek a videí, je kompletne novo zariadený, vrátane designových doplnkov. Nebol nikdy pred tým obývaný. Byt bol zariadený na mieru vyrobenými nábytkami a skriňami, šatníková časť šikovne prekrytá veľkoformátovými zrkadlami, čo zabezpečí okrem funkčnosti opticky väčšie a vzdušnejšie priestory. Kvalitná a štýlová kuchyňa zn. Dan Kuchen od Atmosfera studio. V rámci ďalšej nadštandardnej výbavy bytu je stropné chladenie a podlahové teplovodné kúrenie. Na podlahy v byte boli použité drevené parkety a v kúpeľni kvalitné dlažby a obklady vrátane kompletnej sanity. O bezpečnosť sa postarajú bezpečnostné protipožiarne dvere. Okná sú hliníkové - veľkoformátové s tepelno-akustickým izolačným 3-sklom a externými žalúziami s elektrickým pohonom a ovládaním.
Aktuálne jedna z najlepších moderných lokalít v rámci rozvoja Bratislavy - ZWIRN – vzácne miesto.
Výborná občianska vybavenosť a dopravná dostupnosť (OC NIVY – susedná infraštruktúra )
Nadštandardné interiérové materiály, spoločné priestory a štýlová fasáda
Inteligentný (SMART) prístupový systém
Aplikácia YIT PLUS pre pohodlné bývanie
Spotrebiče – teplovzdušná rúra zn. AEG, sklo-keramická indukčná varná doska zn. Whirpool, digestor a chladnička s mrazničkou zn. Gorenje,
Designové prvky v celom zariadení interiéru, taktiež budova, ako celok navrhnutá, tak, aby sa odlišovala od iných projektov. Pradiareň 1900, okolie vnútrobloku, dotvorená oddychová a relax zóna v rámci bezprostredného okolia, všetky výhody, benefity a vymoženosti ponúkane obchodným centrom Nivy vrátane zelenej strechy a celou vybavenosťou, ktorou disponuje. Autobusová stanica s pravidelným bus spojom na letisko Schwechat a iné linky. Na pešo dostupné celé centrum a staré mesto. Tento projekt je výsledkom rozvoja územia hodný 2025 roku, čomu nasvedčuje, že je súčasťou širšej snahy o zveľadenie tejto lukratívnej a živej zóny. Projekt ZWIRN je príkladom úspešnej revitalizácie brownfieldu v centre mesta.
| Ulica | Svätoplukova |
| Mestská časť | Nivy |
| Obec | Bratislava-Ružinov |
| Okres | Bratislava II |
| Kraj | Bratislavský kraj |
| Druh | Byty |
| Typ | Predaj |
| Typ bytu | 2-izbový byt |
| Vlastníctvo | osobné |
| Úžitková plocha | 60 m |
| Zastavaná plocha | 60 m |
| Skladová plocha | 2 m |
| Stav | novostavba |
| Počet izieb | 2 |
| Energetický certifikát | A |
| Energetická náročnosť budovy | Energetický ekonomický |
| Typ výbavy | kompletne vybavený |
| Balkón | ✓ |
| Pivnica | ✓ |
| Sklad | ✓ |
| Výťah | ✓ |
| Rok výstavby | 2024 |
| Rok kolaudácie | 2025 |
| Počet poschodí od prízemia vyššie | 7 |
| Pozícia | vyššie poschodie |
| Poschodie | 3 |
| Plocha balkóna | 5 m |
| Počet balkónov | 1 |
| Pivnica plocha | 2 m |
| Počet pivníc | 1 |
| Inžinierske siete | ✓ |
| Voda | ✓ |
| Elektrika | ✓ |
| Kanalizácia | ✓ |
| Elektrika - na pozemku - 230 V | ✓ |
| Kanalizácia - na pozemku - kanalizácia | ✓ |
| Vykurovanie - podlahové | ✓ |
| Optická sieť | ✓ |