Načítavam…
Rodinný dom je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú veľkorysý priestor, dve garáže a pokojné bývanie v meste. Vďaka praktickému rozloženiu je ideálny pre viacgeneračné bývanie alebo spojenie domova s podnikaním. Domy vo Vrakuni sa objavujú na predaj len zriedka – odporúčam osobnú obhliadku.
V pešej dostupnosti: škôlky, školy, pošta, potraviny, zdravotné stredisko, reštaurácie
Rýchle napojenie do centra aj na diaľničný obchvat
(vrátane kompletného právneho servisu, kataster poplatkov a hypotekárneho poradenstva)
Znalecký posudok z decembra 2023 vo výške 600 000 € k nahliadnutiu pre vážneho záujemcu.
| Ulica | Arménska 2 |
| Obec | Bratislava-Vrakuňa |
| Okres | Bratislava II |
| Kraj | Bratislavský kraj |
| Druh | Domy |
| Typ | Predaj |
| Typ domu | Rodinný dom |
| Vlastníctvo | osobné |
| Plocha pozemku | 585 m |
| Typ zeme | rovina |
| Úžitková plocha | 345 m |
| Zastavaná plocha | 151 m |
| Stav | čiastočne prerobený |
| Počet izieb | 7 |
| Energetická náročnosť budovy | Klasické materiály |
| Typ výbavy | čiastočne vybavený |
| Loggia | ✓ |
| Terasa | ✓ |
| Garáž | ✓ |
| Pivnica | ✓ |
| Špajza | ✓ |
| Sklad | ✓ |
| Dielňa | ✓ |
| Rok výstavby | 1993 |
| Rok poslednej rekonštrukcie | 2018 |
| Plocha loggie | 1 m |
| Počet logií | 1 |
| Terasa plocha | 1 m |
| Počet terás | 1 |
| Počet garáží | 2 |
| Pivnica plocha | 115 m |
| Počet pivníc | 1 |
| Inžinierske siete | ✓ |
| Voda | ✓ |
| Elektrika | ✓ |
| Plyn | ✓ |
| Kanalizácia | ✓ |
| Voda - na pozemku | ✓ |
| Elektrika - na pozemku | ✓ |
| Elektrika - na pozemku - 230 V | ✓ |
| Elektrika - na pozemku - 380 V | ✓ |
| Plyn - na pozemku | ✓ |
| Vykurovanie - centrálne | ✓ |
| Telefón | ✓ |
| Internet | ✓ |
| Satelit | ✓ |
| Optická sieť | ✓ |
| Iné | ✓ |