Načítavam…
Predstavujeme Vám exkluzívne na predaj
ponuku skladových priestorov a zastrešených plôch v lokalite obce Gajary v priemyselnej zóne „Textilanka“ len 10 minút od okresného mesta Malacky.
Skladové a zastrešené priestory sú na pozemkoch o výmere 1261 m2. Skladová podlahová plocha z toho je situovaná na pozemku o výmere 691 m2.
Skladový priestor a okolité pozemky sa predávajú v stave, ako je vidieť z fotiek:
Inžinierske siete: voda zo studne, ( obecný vodovod a kanalizácia je cca 200 m) , elektrina 240 V / 400 V, plyn, odpad je aktuálne riešený septikom,
Vchod plechovou bránou do prestrešenej plochy – všetky podlahy vyasfaltované + kombinácia betónu vrátane vyvýšeného pódia o výmere 11 m x 9,24 m. K pódiu vedie nájazdová rampa o šírke 2 m. V tejto zastrešenej časti sa nachádza navŕtaná studňa s hĺbkou 22 m. Pri vrte je čerpadlo resp. vodáreň.
Rozhodne odporúčame vidieť a tešíme sa na záujemcov.
Informácie o nehnuteľnosti majú informatívny charakter a môžu podliehať zmenám.
Cena vrátane všetkých poplatkov za prevod do OS je 249.990 € ( Po absolvovaní spoločnej obhliadky sa nebránime rozumnému protinávrhu ponuky )
| Ulica | - |
| Obec | Gajary |
| Okres | Malacky |
| Kraj | Bratislavský kraj |
| Druh | Objekty |
| Typ | Predaj |
| Typ objektu | Sklad |
| Vlastníctvo | osobné |
| Úžitková plocha | 1261 m |
| Zastavaná plocha | 1261 m |
| Skladová plocha | 1261 m |
| Stav | čiastočne prerobený |
| Počet izieb | 14 |
| Energetický certifikát | žiadne |
| Energetická náročnosť budovy | Klasické materiály |
| Typ výbavy | čiastočne vybavený |
| Garáž | ✓ |
| Pivnica | ✓ |
| Špajza | ✓ |
| Sklad | ✓ |
| Dielňa | ✓ |
| Inžinierske siete | ✓ |
| Voda | ✓ |
| Elektrika | ✓ |
| Plyn | ✓ |
| Voda - na pozemku | ✓ |
| Voda - na pozemku - studňa | ✓ |
| Elektrika - na pozemku | ✓ |
| Elektrika - na pozemku - 230 V | ✓ |
| Elektrika - na pozemku - 380 V | ✓ |
| Plyn - na pozemku | ✓ |
| Vykurovanie - centrálne | ✓ |