Načítavam…
Predstavujeme Vám
#
exkluzívne na
#
predaj starší 4- izbový rodinný
#
lesa s rozľahlými pozemkami necelých 30 árov ! 2906 m2 . Chalupa na okraji dediny s potenciálom, avšak vyžaduje rekonštrukciu k opätovnému zobytneniu. Realizujte svoj sen o bývaní presne podľa vlastných predstáv.
Rodinný dom má úžitkovú plochu o výmere 193 m2 a je postavený na pozemku o výmere 654 m2 + pozemok - orná pôda o výmera 2252 m2 je súčasťou ponuky. Celková výmera spolu 2906 m2 ! Predmetná rola je oddelená od domu a vzdialená len cca 130 m.
Pohodlné parkovanie pred domom alebo vo dvore pre ďalšie auta.
je rozdelené na prednú časť do ulice a priechodné miestnosti do zadnej časti.
V zadnej časti domu je tretia miestnosť slúžiaca, ako spálňa, priechodná do letnej kuchyne so špajzou. Letná kuchyňa má samostatný vchod aj z dvora. Možné oddeliť, ako samostatnú časť domu, príp. zariadiť, ako menšiu izbu.
V dome je možné urobiť zmenu dispozície a nové usporiadanie izieb podľa vkusu a potrieb nových majiteľov.
Dostatočné presvetlenie prirodzeným svetlom nám zabezpečujú pôvodné drevené okná orientované na sever – východ. Dvor a záhrada presvetlená z juhu.
Strecha je sedlová a pokrytá pálenou škridlou. Dom je suchý, vymaľovaný a čiastočne vyprataný. Podlahy sú vybetónované.
Rodinný dom v pôvodnom stave pripravený na rekonštrukciu v štýle dedinskej chalupy nachádzajúci sa v okrajovej časti obľúbenej obce pod Malými Karpatami s blízkou polohou k borovicovým lesom a s dobrou dostupnosťou do Bratislavy cca 40 km, do okresného mesta Malacky 16 km. Bezproblémové spojenie autobusmi. Záhrada a dvor s ideálnym tvarom a výmerou. Možnosť dokúpiť vedľajší pozemok o výmere 1509 m2. Pozemok - orná pôda o výmera 2252 m2 je súčasťou ponuky.
K domu i pozemkom sú k dispozícii aktuálne vydané územno-plánovacie informácie s podrobnosťami o možnom využití zo stavebného úradu obce Kuchyňa.
V obci Kuchyňa sa nachádza pošta, zdravotné stredisko – lekár, zubár a lekáreň. Samozrejmosťou je Základná škola a škôlka. Nechýbajú potraviny (menšie do pár minút chôdze) tiež Coop Jednota. Pohostinstvá s reštauráciami, vinotéka, pizzeria s vynikajúcou pizzou. Kemp pri vodnej nádrži, kde sa počas letných mesiacov organizujú rôzne akcie, živá hudba, rôzne kapely a športové podujatia – možnosťou zapožičania paddle boardov. Priehrada s rybolovom, lesy pre rekreáciu, aktívny oddych aj na futbalovom ihrisku s bufetom, hubárčenie v bezprostrednej blízkosti. Na okolitých lúkach chov dobytka – farma Kuchyňa. Pri obecnom úrade balíko-box 24/7, v kultúrnom dome okrem spoločenských zábav k dispozícii bankomat.
Dedinka na Záhorí, ktorá sa neustále rozvíja, žije kultúrno- spoločenským životom, dobrými susedskými vzťahmi a fungujúcimi komunitami.
#
Pri promptnom jednaní možná ešte dodatočná dohoda o cene.
Tešíme sa na budúcich záujemcov.
| Ulica | - |
| Obec | Kuchyňa |
| Okres | Malacky |
| Kraj | Bratislavský kraj |
| Druh | Domy |
| Typ | Predaj |
| Typ domu | Rodinný dom |
| Vlastníctvo | osobné |
| Plocha pozemku | 2906 m |
| Typ zeme | rovina |
| Teritórium | Extravilán |
| Šírka pozemku | 16 m |
| Dĺžka pozemku | 40 m |
| Úžitková plocha | 193 m |
| Zastavaná plocha | 193 m |
| Stav | pôvodný stav |
| Počet izieb | 4 |
| Energetický certifikát | žiadne |
| Energetická náročnosť budovy | Klasické materiály |
| Typ výbavy | čiastočne vybavený |
| Verejné vonkajšie parkovanie | ✓ |
| Špajza | ✓ |
| Sklad | ✓ |
| Dielňa | ✓ |
| Rok výstavby | 1940 |
| Počet vonkajších parkovacích miest | 2 |
| Inžinierske siete | ✓ |
| Voda | ✓ |
| Elektrika | ✓ |
| Plyn | ✓ |