Načítavam…
Predstavujeme Vám na predaj 3-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite centra obce Rajka na ulici Dozsa Gyorgy. RD je po čiastočnej rekonštrukcii pripravený k zabývaniu s celkovou výmerou 157 m2 v osobnom vlastníctve a pozemok - dvor a záhrada o výmere 1392 m2. RD je postavený na 1392 m2 pozemku pravidelného obdĺžnikového tvaru. Na pozemok sa dá dostať zo zadnej časti susediacou ulicou. DOM – PRIESTRANNÝ S VEĽKÝM POZEMKOM Dózsa György 88, Rajka , Pozemok: 1 392 m²
Dispozícia: 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, letná kuchyňa so špajzou
Vybavenie: Plastové okná a dvere aj na prístavbách, betónové podlahy
Kúrenie: Plynový kotol v kúpeľni, kotol na tuhé palivo v pivnici
Exteriér: Zateplenie zo zadnej strany, parkovanie vo dvore alebo na ulici
Lokalita – Rajka je obľúbená a vyhľadávaná prihraničná oblasť s kompletnou občianskou vybavenosťou. Ulica Dózsa György je pekne upravená, pokojná lokalita s dobrou dostupnosťou pešo aj autom. V okolí sú vybudované cyklo-chodníky, ktoré vedú k dunajskej hrádzi. Blízkosť lesa a potoka ponúka príjemné prostredie na relax. V pešej dostupnosti sú potraviny, pošta, zubár, škôlka, lekáreň či veterinár. Do rekreačnej oblasti Csikolasziget s možnosťou vodných športov sa pohodlne dostanete bicyklom. Mosonmagyaróvár ponúka kultúrne podujatia a kompletnú občiansku vybavenosť dostupnú po cyklotrase z Rajky. Rýchla dostupnosť do Bratislavy – 15 minút autom alebo priamym vlakovým spojením.
TIP MAKLÉRA: Veľkorysá výmera, pokojná lokalita a šikovné dopravné spojenie s Bratislavou robia z tejto nehnuteľnosti výbornú investičnú príležitosť.. Skvelá príležitosť pre rodiny aj investorov. Pohodoví susedia, vhodné aj, ako investícia s následným prenájmom. Rozhodne odporúčame vidieť a tešíme sa na záujemcov. Nehnuteľnosť je aktuálne k dispozícii, kúpou voľná a okamžite obývateľná.
Videoobhliadka :
| Ulica | Dózsa Gyorgy |
| Obec | Rajka |
| Okres | Mosonmagyaróvári |
| Kraj | Győr-Moson-Sopron |
| Druh | Domy |
| Typ | Predaj |
| Typ domu | Rodinný dom |
| Vlastníctvo | osobné |
| Plocha pozemku | 1392 m |
| Typ zeme | rovina |
| Teritórium | Intravilán |
| Úžitková plocha | 157 m |
| Zastavaná plocha | 157 m |
| Skladová plocha | 30 m |
| Stav | čiastočne prerobený |
| Počet izieb | 3 |
| Energetický certifikát | žiadne |
| Energetická náročnosť budovy | Klasické materiály |
| Typ výbavy | čiastočne vybavený |
| Terasa | ✓ |
| Pivnica | ✓ |
| Verejné vonkajšie parkovanie | ✓ |
| Špajza | ✓ |
| Sklad | ✓ |
| Dielňa | ✓ |
| Počet vonkajších parkovacích miest | 3 |
| Inžinierske siete | ✓ |
| Voda | ✓ |
| Elektrika | ✓ |
| Plyn | ✓ |
| Kanalizácia | ✓ |
| Voda - na pozemku - vodný zdroj | ✓ |
| Voda - na pozemku - studňa | ✓ |
| Elektrika - na pozemku - 230 V | ✓ |
| Elektrika - na pozemku - 380 V | ✓ |
| Plyn - na pozemku | ✓ |
| Kanalizácia - na pozemku - kanalizácia | ✓ |
| Internet | ✓ |
| Optická sieť | ✓ |