Načítavam…
Realitná kancelária RENAMI s poverením majiteľa Vám ponúka na predaj pozemok vhodný ako investícia do budúcnosti v rýchlo sa rozvíjajúcej satelitnej obci Zálesie blízko Bratislavy.
Celková výmera pozemku je 1870 m
2
a skladá sa z dvoch pozemkov o výmerách 890 m
2
a 980 m
2
.
Rozmery pozemkov sú približne 27 m x 33 m a 27 m x 36 m.
Inžinierske siete momentálne nie sú k dispozícii, ale nachádzajú sa v blízkosti.
Pár stoviek metrov je v plnom prúde nová výstavba rodinných domov.
K pozemku vedie príjazdová cesta. Podiel na tejto príjazdovej ceste bude tiež zahrnutý do ceny pozemku.
Obec Zálesie sa nachádza v okrese Senec. Je len 17 kilometrov a približne minút cesty od centra Bratislavy a rovnako Vám to bude trvať aj do Senca.
Zálesie je obec hneď na východ od Bratislavy a slúži primárne ako satelit a súčasť bratislavskej aglomerácie. Väčšina občanov Zálesia denne dochádza do Bratislavy za školou, prácou či úradmi.
Obec je blízko hlavnému mestu, no tiež ponúka "dedinskú atmosféru" – lesy, polia, bicyklovanie, srnky a podobné aktivity. Vďaka tomu je tak Zálesie častou voľbou Bratislavčanov, ktorí si chcú postaviť rodinný dom so záhradou. Z tohto sa dá tiež usúdiť, že v Zálesí okrem pôvodných obyvateľov žije najmä bonitná skupina obyvateľstva.
V obci je aktívna organizácia Červeného kríža, futbalový mládežnícky klub a Dobrovoľného hasičského zboru, ktorý organizuje aj mládež. Hasičské súťaže im vypĺňajú voľný čas.
Obec sa nachádza v Bratislavskom kraji, v okrese Senec a približne 10 kilometrov od hlavného mesta Slovenska, Bratislavy.
Obec Zálesie leží na Podunajskej nížine, nie je však súčasťou Žitného ostrova. Obec síce tesne obteká Malý Dunaj, no z druhej strany. Zálesie tak leží na rozsiahlom polostrove, ktorý je tvorený ramenami Malého Dunaja - Blatinou, Bielou vodou a samotným hlavným tokom Malého Dunaja. Okolo obce sa nachádza veľké množstvo priekop vytvorených vysušenými mŕtvymi ramenami rozvetveného Malého Dunaja.
Zálesie je obklopené viacerými jazerami , ktoré pôsobia aj ako rekreačná oblasť. Niektoré z jazier sú určené na plávanie, ostatné sú veľmi populárne pre rybolov, stanovanie a kemping.
Na sever od Zálesia leží trikrát väčšia obec Ivanka pri Dunaji, ktorá ponúka aj pobočky bánk, poštu, niekoľko supermarketov vrátane TESCO a železničnú zastávku. Na severovýchod leží ešte väčšie Bernolákovo, aj s policajnou stanicou a železničnou stanicou. Na východe leží Nová Dedinka, na juhu a juhovýchode obec Malinovo. Na západ je hlavné mesto Bratislava.
Nachádzajú sa tu:
Potraviny, pohostinstvo, kaviareň/cukráreň , reštaurácia , obecný úrad – Trojičné námestie, požiarna zbrojnica – Trojičné námestie, Kostol Najsvätejšej Trojice – ul. Ignáca Gešaja, materská škola – Malinovská ul., Hrádza – za dedinou, na konci Starobystrickej ul.
jazerá Zelená Voda I. (na plávanie) a II. (na rybolov) za hrádzou
Gešajovské mlyny – medzi zastávkou Zálesie, Korzo a záleským mostom smer Malinovo
park Zálesíčko – ul. Ignáca Gešaja – fontána, lavičky, detské atrakcie, zeleň
bankomat, kvetinárstvo, Relaxačné centrum, Záleský maják – pri zastávke Zálesie, Korzo, tiež sa tu nachádza ohnisko
Záleské korzo – maják a mólo cez Malý Dunaj, veľmi rušná turistická atrakcia – pri zastávke Zálesie, Korzo
Pošta sa nachádza v Ivanke pri Dunaji
Autobusové spojenie v Zálesí zabezpečuje spoločnosť ARRIVA, ktorá obec v krátkych intervaloch linkou 610 spája s Bratislavou, Ivankou pri Dunaji a Malinovom. Obec Zálesie má 4 autobusové zastávky, a to sú: Zálesie, Cintorín; Zálesie, Centrum; Zálesie, Korzo a Zálesie, Domky. Na zastávke Zálesie, Korzo sa nachádza obratisko využívané nočnou linkou 798. Obe linky sú súčasťou IDS BK.
Autobusová dostupnosť:
Ivanka pri Dunaji (námestie aj miestne školy) – 5 minút
Bratislava, Zlaté piesky – 15 až 20 minút
Bratislava, Bajkalská a Nová doba – 25 až 30 minút
Bratislava, AS – 30 až 40 minút
Malinovo – 5 minút
Senec – denná kombinácia spolu s vlakmi a prestupmi – 30 až 60 minút
V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.
| Ulica | Pri jazere |
| Obec | Zálesie |
| Okres | Senec |
| Kraj | Bratislavský kraj |
| Druh | Pozemky |
| Typ | Predaj |
| Typ pozemku | Pozemok pre rodinné domy |
| Vlastníctvo | osobné |
| Plocha pozemku | 1870 m |
| Typ zeme | rovina |
| Teritórium | Intravilán |
| Šírka pozemku | 27 m |
| Dĺžka pozemku | 33 m |
| Inžinierske siete | ✓ |
| Voda | ✓ |
| Elektrika | ✓ |
| Plyn | ✓ |
| Kanalizácia | ✓ |
| Voda - blízko pozemku | ✓ |
| Elektrika - blízko pozemku | ✓ |
| Elektrika - blízko pozemku - 230 V | ✓ |
| Elektrika - blízko pozemku - 380 V | ✓ |
| Plyn - blízko pozemku | ✓ |
| Telefón | ✓ |
| Internet | ✓ |
| Satelit | ✓ |
| Káblová TV | ✓ |
| Optická sieť | ✓ |
| Iné | ✓ |